Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Tuning > Tuning Optyczny

Komunikaty

Tuning Optyczny Co zrobić żeby nasze foczki wyglądały jeszcze ładniej i lepiej grały.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 15-12-15, 08:40   #1
Krzysiek128
Turysta
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Ford Focus II
HB 3D
1.6 Duratec Ti-VCT 115KM manual
2006
Postów: 61
Domyślnie Zmiany okrągłych kształtów.

Witam

Posiadam Focusa mk2 z 2006 roku.

Jedyne co do tej pory zrobiłem to oklejenie carbonem 3d plastików od klamek, plastiku dookoła radia i od lewarka zmiany biegów.

Wszystko fajnie, jeżdżę już prawie 2 lata, przyznam że jeszcze żaden samochód tak dobrze mi się nie prowadził

Do tego czasu nie przeszkadzało mi właściwie nic, ale od niedawna naszły mnie myśli że może pasowało by coś zmienić. Stałem kiedyś obok Focusa st kolegi, z przodu mój jak na zwykły prezentował się fajnie, ale z tyłu zauważyłem że wygląda strasznie "okrągło". Wiadomo że ST to nie ta liga, ale nie podoba mi się tył w moim samochodzie. Wygląda jak kulka.

Pooglądałem wasze samochody i o ile się nie mylę "wina" leży po stronie klapy tylnej i zderzaka, chociaż chyba klapa bardziej.
Po lifcie lub w st jest inny kształt trochę.

Pasowało by wymienić te 2 elementy, ewentualnie przedni zderzak do kompletu.

Tutaj moje pytania, trochę czytałem na forum tutaj i opiszę co i jak, proszę tylko o korektę jeśli się mylę.

1. Przedni zderzak, u kolegi z białego focusa na zdjęciach i w opisie było że dobrym pomysłem jest od Focusa cc. Tak mam zamiar kupić, wiadomo że z kratką na dole, ale zastanawia mnie czy tą na górze też muszę wymieniać? czy wystarczy ta co mam? i najważniejsze, mam halogeny przeciwmgielne, zapewne stare plastiki nie spasują, ale rozumiem że sama "żarówka" i elektronika już tak?

2. Tylny zderzak od Focusa mk2 polifta, z tego co czytałem powinien spasować. Ale zastanawiam się czy nie dołożyć "parę zł" i kupić od st z dyfuzorem, tym który nie ma dziur na 2 rury. Co sądzicie? Posiadam jedną podstawową rurę i wyglądało by to tragicznie.

3. Klapa, czytałem że kolega z białego focusa (po robotniku) zainstalował od st. Szukałem w internecie i znalazł bym od st już z przyciemnioną szybą, więc wszystko super, kolor pomarańczowy to nie problem, w granicach 600-700zł kupię. Tutaj rodzi się pytanie, pewnie będzie zbyt bajkowo ale założenie takiej klapy to tak poprostu:
Odkręcam starą, przykręcam nową,podpinam kabel i ma wszystko hulać?
Czy czekają mnie jakieś przeróbki? np zamek, rygiel od bagażnika?

Trochę się nazbierało, ale proszę o jakieś podpowiedzi.
Krzysiek128 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[Ogólne] Spoiwo/klei lub coś na ten kształt. F_Driver Inne techniczne 5 30-09-10 18:01

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u