Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Tuning > Tuning mechaniczny

Komunikaty

Tuning mechaniczny Co zrobić żeby nasze foki lepiej jeździły, lepiej skręcały i w ogóle były fajniejsze... Optyka piętro niżej!!!

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 20-02-10, 21:56   #1
poloo
Turysta
Grupa: Wrocław
 
Avatar poloo
 
Daniel
Zarejestrowany: Sep 2009
Skąd: Wroclaw/Bolesławiec
Inny
HB 3D
1998
DBL powiat bolesławiecki (Bolesławiec)
Postów: 112
Lightbulb EngineTuning?

Witajcie !

Na wstępie chciałbym podkreślić ze jestem młodą osobą narazie jeszcze niezbyt obeznana w tuningu samochodow. dlatego prosze o wyrozumienie w odpowiedziach


Zastanawiam się nad kupnem Foczki I z 2000 r moze mlodszej. To zalezy jak finansowo sie ulozy

Interesuje mnie silnik wysokoprężny.
I tu się zaczyna szkopuł ;> bo z tego co mojej skromnej osobie wiadomo, fabrycznie mozna dostac jedynie silnik 1,8 TDi 90KM zgadza się ? Jeśli się mylę prosze mnie poprawic

A więc przechodząc nareszcie do sedna sprawy ... czy macie jakiekolwiek pojecie czy istnieje mozliwość zChipowania takiego silnika ? lub przeistalowanie oprogramowania komputera ? w taki sposob aby Foka wyciagnęła załóżmy 110-120 KM ? i najlepiej uzyskać dodatkowo wyzszy moment obrotowy ?

* Jak performacja wplynie na zuzycie oleju napedowego ?
* Czy silnik stanie sie bardziej awaryjny ? (oczywiscie wszystie zabiegi chcialbym wykonac u dobrych fachowcow, a nie w garazy taty na laptopie kolegi)
* No i ostatnie najwazniejsze pytanie ... czy taki zabieg jest w ogole oplacalny ? czy moze lepiej jest kupic jakas benzyniare z mocniejszym silnikiem ? ... co wyjdzie taniej ? (biorac pod uwage rowniez zuzycie paliwa (tuningDiesel vs Benzina))

Pozdrawiam. PoLo?!
poloo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u