Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04-08-05, 19:39   #1
gesio
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Skąd: Lublin
Postów: 13
Domyślnie ASO lublin-rece opadają

Jak jestem człowiekiem raczej spokojnym tak dzisiaj sie zagotowałem na maxa. Przed tygodniem zaprowadzilem samochod na gwarancji do madafaka lubelskiego ASO z poważną usterką a mianowicie huk podczas przyspieszania i na postoju cos sie mocno tlucze w przeniesieniu napedu, moim zdaniem albo cos sie urwalo albo odkrecilo. Doradca serwisowy przejechal sie samochodem i stwierdzil ze nie wie co to ale rozbiora i naprawia, przy okazji zglosilem awarie kompa pokladowego, samochodu zastepczego mowili ze nie maja albo dac nie chcieli. Dzwonilem w sobote,poniedzialek,wtorek,srode,mowili ze czekaja na czesci, że mechanik co sie tym zajmuje bedzie pozniej i inne takie klamstwa, dzisiaj po moim milion piecsetnym telefonie mowia ze samochod naprawiony Przyjezdzam, wsiadam, faktycznie komputer pokazuje dystans jak trzeba(podobno go wymienili) odjezdzam, ujechalem kilkaset metrow, dodaje gazu a tu tak jak napi...ało tak napi....a, w kwestii najpowazniejszej awarji nie jest zrobione absolutnie NIC!!! wracam wkurzony a tu kaza przyjechac jutro, ze nie ma kolegi co przyjmowal samochod itp. ze samochodu zastepczego nie maja ale mogą mi PLATNIE wypozyczyc samochod, moja foka prawie nie da sie jezdzic a oni maja mnie gleboko w d.... Nie miałem sie na kim wyladowac i troche dostało sie boguducha winnej dziewczynie która broniła wątpliwej reputacji tego ASO jak tylko mogła najlepiej(aż mi głupio) godzina 18 żadnych szefow juz nie bylo, dziewcze zalatwilo mi tlyko ze jak jutro przyjade rano i zostawie samochod to ktos mnie do pracy odwiezie. Jakoś sie doturlalem do domu ale jutro nie wiem czy nie bede musial wziąśc ze soba srodkow na uspokojenie. Przez tydzien wymieniali mi komputer pokładowy(30 min roboty)
gesio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-05, 19:45   #2
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie

no i kolejne ASO na czarnej liście... Współczuję ci, gesio.
Smutna zasada jest taka: kompetencja i rzetelność ASO jest odwrotnie proporcjonalna do ważności usterki (zwłaszcza w mniemaniu użytkownika)

Walcz, jesteśmy z tobą! Temat olewackich ASO był już omawiany - może interwencja u Forda coś pomoże. Albo do AutoŚwiata ich opisać...
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-05, 21:10   #3
wojtek
Turysta
 
Avatar wojtek
 
Zarejestrowany: May 2005
Skąd: Zgierz
Postów: 19
Domyślnie

Zrób tak jak mówi grzehoo i zadzwoń do FP i powiedz, że jeżeli Ci tego nie naprawią to ty twoi znajomi i rodzina oraz znajomi znajomych nigdy więcej nie kupicie forda!!! w moim przypadku pomogli...
wojtek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-05, 21:25   #4
gesio
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Skąd: Lublin
Postów: 13
Domyślnie

Na jutro jestem bojowo nastawiony, jak cos pojdzie nie po mojej mysli to zamowie sobie napis ostrzegajacy o tym ASO, taki wielki w zarowiastych kolorach, nakleje na samochod i bede tak jezdzil, zrobie fotki i puszcze po sieci, oczywiscie do foczki za bardzo nic nie mam,fajna jest a spsuc kazdemu moze sie zdazyc, tlyko serwis wszystko psuje. Nie wie ktoś czasem czy zgodnie z prawem nie przysługuje mi samochod zastepczy w takiej sytuacji, pewnie ich jedyny samochod zastepczy sluzy tylko im albo znajomym prezesa a platne auta niech sobie wsadzą...
gesio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-08-05, 08:08   #5
Paweł
Dukacz
 
Avatar Paweł
 
Witold
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Lublin
Ford Focus I
sedan
1.8 Zetec 115KM manual
luty
1999
LU Lublin
Postów: 1 010
Domyślnie

Niestety Lublin ma wyjatkowego pecha do serwisu forda . tak naprawd trudno kogoś poleć oprócz kolegi Tevesa z MKP i mechaników poleconych przez niego. tyle że odpadają sprawy gwarancyjne
__________________
FF 1.8 sedan Ghia
Paweł jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-08-05, 11:34   #6
@ndy
Dukacz
 
Avatar @ndy
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Ropienka
Postów: 1 230
Domyślnie

Cytat:
Napisał gesio
Przez tydzien wymieniali mi komputer pokładowy(30 min roboty)
stawiam perły przeciw żołędziom, że go tylko zresetowali (przez wyjęcie bezpiecznika nr 36) - a to tylko 30, ale sekund....
__________________
Dowcipny człowiek zawdzięcza najczęściej więcej niż połowę swego pomysłu durniowi, na którego trafił Georg Lichtenberg
@ndy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-05, 16:52   #7
marcin9913
Turysta
 
Avatar marcin9913
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Skąd: LN
Ford Focus III
kombi
1.6 EcoBoost 150 KM manual
kwiecień
2011
LU Lublin
Postów: 941
Domyślnie ASO LUBLIN NOVA

Witam.
Rówież miałem doczynienia z ty serwisem a mianowicie ASO NOVA w Lublinie.
Oddałem do nich autko FOCUSA 1,8TDCi 100KM z 2003 r, ponieważ gdy go rano odpalałem to odrazu gasł, dopiero za 7 razem normalnie odpalił.
Tak samo, mineły dwa dni, dzwonie, a oni tłumaczą że jeszcze sprawdzaja, że niewiedzą, mija 4dni, to samo.
Po tygodniu dzwonie scenariusz sie powtarza...
Wkur...... sie można...
Wkońcu wpadłem do serwisu osobiście, a ten Doradca jak mnie zobaczył miał jakąś dziwną minę...
Wiecie co mi powiedział, że jeszcze nie zrobili bo sie akumulator wyczerpał i ładuje sie, wiec niemaja go jak odpalic... W 2 lletnim samoichodzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wkońcu po ponad 2 tygodniach go zrobili, wiec musieli przedłużyć gwarancje...

Podsumowując ASO do DUPY!!!!

Podobno lepsze jest w Janowie Lubelskim,
marcin9913 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-10-05, 09:45   #8
Kazek_S
Turysta
Grupa: Lubelskie
 
Avatar Kazek_S
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łuków
Ford Focus I
sedan
1.6 Duratec 100KM manual
2004
Postów: 33
Domyślnie

Po moich doświadczeniach z tym salonem (kupowałem w NOVEJ foczkę), nie odważyłem się pojechać tam do serwisu i okazuje się, że miałem rację. Jeśli w serwisie traktują tak klienta jak w salonie to nic dziwnego, że ludziska okropnie narzekają. Ja olałem to ASO, wolę przejechać się do Wa-wy.
__________________
FF 1.6 X100 sedan Diamont White

skype: Kazek_S
Kazek_S jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-10-05, 10:20   #9
ponton
Turysta
Grupa: Pomorskie
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Skąd: Gdynia
Ford Focus I
kombi
1.6 Zetec 100KM manual
marzec
2000
GA Gdynia
Postów: 749
Domyślnie

Ja to mam wtedy szczęście że kołomnie jest ASO OK co już nie jeden klubowicz potwierdził. :P
ponton jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-10-05, 13:56   #10
Paweł
Dukacz
 
Avatar Paweł
 
Witold
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Lublin
Ford Focus I
sedan
1.8 Zetec 115KM manual
luty
1999
LU Lublin
Postów: 1 010
Domyślnie

Lublin nie ma szczęścia do ASO Forda, kto sie weźmie z jakiś czas padnie. Chyba urok rzucono. Omijam ich z daleka
__________________
FF 1.8 sedan Ghia
Paweł jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-10-05, 15:58   #11
marcin9913
Turysta
 
Avatar marcin9913
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Skąd: LN
Ford Focus III
kombi
1.6 EcoBoost 150 KM manual
kwiecień
2011
LU Lublin
Postów: 941
Domyślnie

Właśnie, był na głebokiej i też padł!!!!!!!
marcin9913 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Opadająca klapa bagaznika dr_wycior Inne techniczne 30 03-03-11 15:43
Opadające wskazówki sandman25 Inne techniczne 3 10-04-09 11:07
Rozruch TDDi - Ręce już opadają!!!! rfilo Silnik i skrzynia 46 23-09-08 15:51
Opadające wskazówki artur76 Elektryka, audio i alarmy 6 01-08-08 19:06

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u