Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14-06-05, 18:41   #1
Pendrzec
Turysta
Grupa: Łódź
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Ford Focus I
sedan
1.6 Zetec 100KM manual
2000
EL Łódź
Postów: 145
Domyślnie KLOTNIA W MIESZKU (LODZ)

Bylem dzisiaj naocznym swiadkiem klotni pomiedzy szefem serwisu a klientem, dokladnie uzytkownikiem nowego mondeo. Tenze Pan, zakupil niedawno Forda Mondeo z silniekiem diesla, to akurat wiem. Nie wiem ile jezdzi juz nim, ale wiem, ze ma pelna gwarancje. Samochod oddal do naprawy, poniewaz jest uszkodzony i jest niezdolny do jazdy. Po kilku dniach chcial odebrac samocho, ale zonk. W serwisie nie wiedza, dlaczego samochod jest niesprawny, nbastepny termin za tydzien. Dostal w miedzy czasie samochod zastepszy, Fieste (bez klimy, Mondek to wersja GHIA kombi). Po tygodniu, czyli dzisi sie zjawil aby odebtac samocho i znowu zonk, serwis nie wie co jest . Wiec szef serwisu powiedzial, ze moze laskawi sobie nadal uzytkowac salonowska fieste jako samochod zastepszy. Facet sie wqrwil ( i jak dla mnie ma racie), poniewaz ma Mondeo, ale nie ze swojej winy, nie moze tegoz samochodu uzytkowac. Dostaje natomiast Fieste, co juz mu nie odpowiada. Poniewaz chce jezdzic samochodem takiej klasy jaka zakupil i poprosil o zastepcze mondeo badz focusa. Szef serwisu odmowil, poniewaz jako samochod zastepszy maja tylko Fieste i nie przyznbaje racji klientowi, ktory uwaza, ze powinien dostac samochod zastepszy tej samej klasy. Ja podobnie uwazam. Nawet sam "FORD" napisal w ksiazce gwarancyjnej czy w czyms podobnym, ze samochod zastepszy dostaje sie podobnej klasy (A Fiestea to chyba raczej nie podobna klasa do Mondeo) i wydaje mi sie, ze prawo polskie tez tak twierdzi.
IMO wlasciciel Mondelca ma racje, ze robi raban, w sumie tez bym sie wqrzyl majac mondelca i z winy producenta mam sie poruszac miesiac Fiesta. Z jakiej racji. IMO, producent jest zobowiazany, udostepnic samochod tej samej klasy, jezeli samochod klienta jest niezdolny do jazdy z winy producenta.

Co o tym sadzicie??


Akurat ta sytuacja, utwierdzila mnie, ze nastepnym samochodem raczej nie bedzie Ford. Jakos uslug ASO jest zatrwazajaca. Tym bardziej ze Jagela juz w Lodzi nie ma. Zostala Gonera i Mieszek, co za p[rzeproszeniem mozna o kant dupy... . Obydwa ASO maja gleboko w d*** klienta i zdolalem sie tez o tym przekonac.


Acha, szef ASO smial; twierdzic, ze to jest TYLKO Ford, rece mi opadly. Przy kupnie samochodu to jest az Ford (patrzac na cene np. Focus 2, dzisiaj zawlolali mi za 2,0 Tdci Ghia z ksenonami 95 tys , napomne tylko, ze za 105 tys, mozna kupic Avensiske z silnikiem 2,2 150 KM z ociupinke leposzym wyposazeniem (smiech na sali)).
Poza tym szef serwisu (notabene pan Mieszek, ale nie ten wlasciciel, tylko jego brat), byl pod koniec juz bardzo nie mily, m.in. przez pouczanie klienta co moze mu zrobic a co nie. Smieszne, prostak jeden. Jak dla mnie p. Mieszek nie mial racji i wlasnie,


pytanie do Pani Beaty, jak taka sprawa wyglada w rzeczywistosci w swietle prawa i ewentualnie zalatwienie sprawy przez DAS,
__________________
Ghia is the BEST
Pendrzec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-06-05, 21:20   #2
marekj
Dukacz
 
Avatar marekj
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Zabrze
Postów: 1 493
Domyślnie

Najlepiej napisz priva do pani Beaty bo szansa że przeczyta ten artykuł zwłaszcza do końca jest dość mała.

Jak to było z tą gwarancją - ileś tam czasu jest na naprawę, potem kaska albo nowy towar (czyli auto). Tyle teoria, a praktyka jest taka że panom Mieszkom I i II ktoś z pozycji nie klienta tylko prawnika powinien wytłumaczyć na czym sprawy polegają.
__________________
Pozdrawiam
MarekJ
marekj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-06-05, 23:11   #3
driver
Turysta
 
Avatar driver
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Foczkowo:)
Postów: 974
Domyślnie

No dość nie ciekawie ta sytuacja wyglądała.
Co do Twojego wyboru,że nie kupisz Forda to moim zdaniem nie masz racji.Przecież nie musisz kupywac i serwisować w Łodzi.W pobliżu Łodzi jest kilka Aso Forda tak więc No Problemos moim zdaniem.
Co do sytuacji to bym tak zjechał tego Pana Mieszka i sprowadził na ziemię,że Chłop by poszedł po rozum do głowy.Jeśłi by nie pomogło to wtedy tak jak piszesz jakieś odwołanko i szybka "akcja" do praw klienta na podstawie podpisanej umowy kupna samochodu.
__________________


Troszkę Alpine, 2 kilo Rainbow'a doprawione U-dimnesion + skrzynia z kolejnym U-dimnesion i cała foczka w Dynamicie
driver jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-05, 10:15   #4
RSSSS
Sympatyk
 
Avatar RSSSS
 
Piotrek
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Wrocław
Ford Focus III
HB 5D
2.3 EcoboostRS 350 KM
wrzesień
2016
DW Wrocław
Postów: 1 668
Garaż
Domyślnie

Driver ma rację.

Np. u mnie w germazie jest kilka aut zastępczych,a jednym z nich jest mondeo kombi tdci z bardzo bogatym wyposażeniem.

Takie są wymogi forda, a to oznacza,że salon z łodzi ich niespełnia i już niedługo może nie być salonem

__________________

Focus RS MK3 400KM i 570NM
RSSSS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-05, 10:27   #5
Beata.Michalak
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Postów: 10
Domyślnie klient miał rację

oczywiście auto zastępcze należy się tej samej klasy. W tej sytuacji należałoby aby prawnik przeczytał umowę kupna-sprzedaży...bo możliwe jest przecież nawet odstąpienie od kupna pojazdu-są to dość ciężkie sprawy...ale wykolalne no... sposób w jaki traktuje się klienta, pozostawia wiele do życzenia.
Moja rada jest taka - wszystko brać na piśmie i wszelkie skargi również składać pisemnie(w 2 egzemplażach- jeden dla nas podbity przez ASO)....a najlepiej poprzeć to jeszcze paragrafem z kodeksu, ustawy lub umowy...

ps. czytam wszystko co jest do mnie kierowane-jeśli to jest priv to na 100% odpowiadam ...czytając do końca
__________________
pozdrawiam cię [you:126c3ae45a]
Beata Michalak
KREDYTY-UBEZPIECZENIA
Inspektor D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A.
beatamichalak@poczta.fm
502 333 310
Beata.Michalak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-05, 19:06   #6
Oskar
Moderator
Grupa: Warszawa
 
Avatar Oskar
 
Marcin
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Warszawa
Ford Focus C-Max
HB 5D
1.8 Duratec 120KM manual
2004
WW..A Warszawa Rembertów
Postów: 1 520
Domyślnie

Pendrzec skoro masz trochę czasu z tak Ci zaleźli za skórę spróbuj zainteresować sprawą jakąś gazetę motoryzacyjną ,gdyby się udało to Pan Mieszek długo będzi odczuwał skutki swojej głupoty i olewania klienta
__________________
"Mam, tak samo jak Ty, miasto moje a w nim..."

"Poznasz kiedy głupi żartuje ?..."
Oskar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-05, 19:36   #7
Picia78
Klepacz
 
Avatar Picia78
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Inny
HB 5D
2.5 DuratecRS 305KM manual
październik
2008
KTA powiat tarnowski (Tarnów)
Postów: 2 598
Domyślnie

Tak samo bylo u mnie w ASO Tarnów dostałem lanosa puzniej musialem sobie porzyczyć za wlasną kaske skodę fabię
__________________

Picia78 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-05, 20:43   #8
Pendrzec
Turysta
Grupa: Łódź
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Ford Focus I
sedan
1.6 Zetec 100KM manual
2000
EL Łódź
Postów: 145
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oskar
Pendrzec skoro masz trochę czasu z tak Ci zaleźli za skórę spróbuj zainteresować sprawą jakąś gazetę motoryzacyjną ,gdyby się udało to Pan Mieszek długo będzi odczuwał skutki swojej głupoty i olewania klienta
Mozna by napisac do auto szmaty, ale nie wiem czy to cos by dalo. Moze ewentualnie zrobili by test ASO Forda, w Lodyz i tyle.
__________________
Ghia is the BEST
Pendrzec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-05, 20:59   #9
kerownik
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: WĘGORZEWO mazury
Postów: 159
Domyślnie kłótnia ........

Nasuwa mi się sugestia:jeżeli nieMy! mamy reagoweać na tego typu sytuacje, to nikt za nas tego nie zrobi.
Każda reakcja zwiększa szansę, na oczekiwany rezultat
Doświadczyłem partactwa ze strony (byłej) stacji ASO i podzielam odczucia innych.
__________________
1,8 tddi kombi ghia 99r

"teraz możemy gnać nawet na Horn!"
kerownik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-05, 21:03   #10
Pendrzec
Turysta
Grupa: Łódź
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Ford Focus I
sedan
1.6 Zetec 100KM manual
2000
EL Łódź
Postów: 145
Domyślnie

Ja tez, zwlasza jak mi spierdo*** foke w Gonerze i nastepnie olali. Napisalem do Forda i ... na tym sie skonczylo. Dostalem tylko wyrazy ubolewania z zaistnialej sytuacji

Tak wiec ...
__________________
Ghia is the BEST
Pendrzec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-05, 21:06   #11
Picia78
Klepacz
 
Avatar Picia78
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Inny
HB 5D
2.5 DuratecRS 305KM manual
październik
2008
KTA powiat tarnowski (Tarnów)
Postów: 2 598
Domyślnie

Pasowalo by sie im wszystkim dobraćdo
__________________

Picia78 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-05, 21:07   #12
Pendrzec
Turysta
Grupa: Łódź
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Ford Focus I
sedan
1.6 Zetec 100KM manual
2000
EL Łódź
Postów: 145
Domyślnie Re: klient miał rację

Cytat:
Napisał Beata.Michalak
oczywiście auto zastępcze należy się tej samej klasy. W tej sytuacji należałoby aby prawnik przeczytał umowę kupna-sprzedaży...bo możliwe jest przecież nawet odstąpienie od kupna pojazdu-są to dość ciężkie sprawy...ale wykolalne no... sposób w jaki traktuje się klienta, pozostawia wiele do życzenia.
Moja rada jest taka - wszystko brać na piśmie i wszelkie skargi również składać pisemnie(w 2 egzemplażach- jeden dla nas podbity przez ASO)....a najlepiej poprzeć to jeszcze paragrafem z kodeksu, ustawy lub umowy...

ps. czytam wszystko co jest do mnie kierowane-jeśli to jest priv to na 100% odpowiadam ...czytając do końca
Dziekuje, za szybka odpowiedz. Potwierdzila mnie Pani w przekonaniu mojej racji .

Tak nawiasem mowiac, czasami jednak sie przydaje chodzenie na wyklady z prawa
__________________
Ghia is the BEST
Pendrzec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-05, 21:32   #13
Graf
Turysta
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Skąd: Toruń
Postów: 33
Domyślnie

Ja tam jako nowy za wiele do gadanie mieć nie powinienem, ale może jakiś przyklejony temat o partactwach w ASO? Jak się dowiedzą, że info w świat idzie to może zmądrzeją. Nie od razu, ale z czasem... kto wie.
Graf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-05, 22:20   #14
Pendrzec
Turysta
Grupa: Łódź
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Ford Focus I
sedan
1.6 Zetec 100KM manual
2000
EL Łódź
Postów: 145
Domyślnie

Cytat:
Napisał Graf
Ja tam jako nowy za wiele do gadanie mieć nie powinienem, ale może jakiś przyklejony temat o partactwach w ASO? Jak się dowiedzą, że info w świat idzie to może zmądrzeją. Nie od razu, ale z czasem... kto wie.

z tego co pamietam, bylo cos takiego podobnego na poprzednim forum. Chyba byl podwieszony watek i ludzie dopisywali, zaufane i odradzane ASO.
__________________
Ghia is the BEST
Pendrzec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-05, 23:38   #15
-=Seba=-
Klubowicz
 
Avatar -=Seba=-
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Skąd: Warszawa Wawer
Postów: 545
Domyślnie

Ja jak oddałem FFI do Body Lipski to dostałem identyczna fokę tyle, że benzynę. Pomimo przeciągniętego znacznie teminu odbioru własnego auta byłem bardzo zadowolny. Postarali się.

BTW. Sytuacja z przed tygodnia. Pisałem, że nie chciali mi udostępnić widoku na moje auto w serwisie podczas napraw gwarancyjnych. Jak się upierałem to pan zrobił się nie miły. Jednak jak poprosiłem na piśmie to się zagotował. Mówię - skoro takie macie przepisy to co za problem, to powierdzi tylko ustawę. Ale po paru min nie wytrzymał i odpuścił hehe.
Jak się kogoś na piśmie o coś poprosi to zawsze wymiękają i ida na ugodę.
__________________

-=Seba=- pozdrawia
-=Seba=- jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-06-05, 12:15   #16
Beata.Michalak
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Postów: 10
Domyślnie

dokładnie papier wszystko przyjmie i jest później potwierdzeniem dla nas, ze chieliśmy pewną rzecz...a druga strona nam jej nie udostępniła...ale będą musili podeprzerzeć soię przepisem - o ile taki znajdą...a jak nier to miękną hihihi
__________________
pozdrawiam cię [you:126c3ae45a]
Beata Michalak
KREDYTY-UBEZPIECZENIA
Inspektor D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A.
beatamichalak@poczta.fm
502 333 310
Beata.Michalak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-06-05, 12:36   #17
Graf
Turysta
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Skąd: Toruń
Postów: 33
Domyślnie

A ja jeszcze spytam. Czy oni są zobowiązani podpisać każdy papier jaki im przedłożę? Oczywiście w granicach rozsądku Co jeśli odmówią podbicia i podpisania? Czy tego rodzaju korespondencję wysyłać wyłacznie listem poleconym?
Graf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-06-05, 13:52   #18
Beata.Michalak
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Postów: 10
Domyślnie

oni przyjmując pismo, mają obowiązek podbić kopię i podpisać kiedy ją przyjęto -jest to forma zamienna za polecony za potwierdzeniem odbioru.
__________________
pozdrawiam cię [you:126c3ae45a]
Beata Michalak
KREDYTY-UBEZPIECZENIA
Inspektor D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A.
beatamichalak@poczta.fm
502 333 310
Beata.Michalak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-05, 10:48   #19
GiK
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: CZ
Postów: 391
Domyślnie

Jako zastępcze dostałem Fokę I 1,8 TDCi
__________________
2.0 TDCi 136 KM, BLACK
BYŁO : http://carsdream.com/naszeauta_0054.html
GiK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-05, 18:34   #20
gRuHa
Kataryna
 
Avatar gRuHa
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Postów: 5 916
Domyślnie

moj stary na sluzbowego mondka, ktory firma HP brala w leasing z Hertza, jak mu prostowali blachy to mu dali Passata, ktory bral olej i gasl przy kazdym ruszeniu stary mowil ze jak go przestawial na sluzbowym parkingu to szybciej by to chyba zrobil na rozruszniku skonczylo sie na tym ze wzial kluczyki od kolegi ktory mial noge w gipsie do mondka 2.0 Ghia
__________________


gRuHa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-05, 21:48   #21
barnio
Turysta
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Łódź
Postów: 7
Domyślnie

Zgadzam sie, ostatnim serwisem jaki wydawal mi sie sensowny w Lodzi jezeli chodzi o wyglad serwisu byl Mieszek, ale po tym jak mi tam potraktowano samochod i jakpotraktowal mnie jego szef serwisu moja noga tam wiecej nie postanie.
Otoz rozpadlo sie w mojej Foce cos w zaplonie i po walkach zholowal ja do ASO serwis Forda. Po naprawie okazalo sie ze samochod ma wgniecenie od spodu na progu, ktorego ksztalt i rozklad rys idealnie pasuje do czegos okraglego co wysuwalo sie spod spodu samochodu. Focus był moim oczkiem w głowie, wiec nie było takiej opcji abym ja spowodowal takie uszkodzenie, w zaden normalny sposob z boku samochodu nie daloby sie uzyskac takiego ksztaltu wgniecenia.
Pojechalem wiec do Forda, gdzie skierowano mnie do jego szefa "serwisu" a ten wyjechal na mnie na dzien dobry z morda, ze musze uwazac go za przestepce skoro uwazam, ze zrobili to w jego serwisie. Po czym polecil mi natychmiast opuscic jego parking przed salonem, bo blokuje przejazd innym klientom !!!!! Podziekowalem wiec mu za mila obsluge i wysmarowalem pismo do Forda, opisujace cala sytuacje i wczesniejsza sprawe zwiazana z totalna indolencja ASO w temacie obslugi holowania w ramach OPG.
I co ....... kon by sie usmial
Serwis Foirda odpisal w sprawie Elwii, a w sprawie obslugi serwisu Mieszka odpisal......szef serwisu Mieszka ktory mnie tak milo potraktowal. Sorry ale to był moj ostatni Ford !!!!!!!!
barnio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-05, 23:19   #22
driver
Turysta
 
Avatar driver
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Foczkowo:)
Postów: 974
Domyślnie

barnio nie mozesz odrazu sie zniechecac do Forda po przez takie potraktowanie w AntyMieszku.Jest wiele Aso Forda w poblizu Lodzi a mieszka"olej cieplym moczem" i skorzystaj z innego Aso.
__________________


Troszkę Alpine, 2 kilo Rainbow'a doprawione U-dimnesion + skrzynia z kolejnym U-dimnesion i cała foczka w Dynamicie
driver jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-05, 09:07   #23
darekw
Turysta
 
Avatar darekw
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: P ł o ń s k
Ford Focus II
HB 5D
2.0 DuraTorq 136KM manual
kwiecień
2005
WPN powiat płoński (Płońsk)
Postów: 662
Domyślnie

W tych wszystkich okolicznościach wydaje mi się, że oprócz żądania wszystkiego na piśmie, należałoby mieć w pogotowiu dyktafon. Sądzę, że wiele mediów byłoby ciekawych jak się w salonach traktuje klientow. Poza tym zawsze by był jakiś dodatkowy dowód dla sądu...
__________________
MK II 2.0 TDCi Magnum Grey
darekw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-05, 18:40   #24
Pendrzec
Turysta
Grupa: Łódź
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Ford Focus I
sedan
1.6 Zetec 100KM manual
2000
EL Łódź
Postów: 145
Domyślnie

tylko szkoda ze nie mam czasu jakos zbytnio rozbijac sie po ASo poza Lodzia. Nawet nie wiem gdzie jest najblizszy poza Lodzia, moze Wawa?? OMC
__________________
Ghia is the BEST
Pendrzec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-07-05, 13:07   #25
jarrypl
Turysta
 
Avatar jarrypl
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Skąd: Łódź
Postów: 16
Domyślnie

Dla pocieszenia.
Podczas ostatniej wizyty u Mieszka rozmawiałem z klientem który dość dobrze znał układy w łódzkiej sieci Forda.

Powiedział że:
1. Mieszek ma kłopoty z utrzymaniem autoryzacji, jest spora szansa że ją straci.
2. Szykuje się w Łodzi stacja ASO Forda z prawdziwego zdarzenia.

Oby się potwierdziło

Dołączam się do prośby o adresy DOBRYCH ASO w okolicach Łodzi.
__________________
pozdrawiam Cię [you:7573f3024c], jarry
jarrypl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-08-05, 10:54   #26
Oktan
Turysta
 
Avatar Oktan
 
Zarejestrowany: Aug 2005
Skąd: Łódź
Postów: 13
Domyślnie

no to ja czekam z utęsknieniem,

sam miałem przeboje z ASO Forda zarówno Gonera jak i Mieszek.

Mieszek tak mnie wpienił, że również napisałem pismo do Ford Polska i zakończyło się tak samo jak pisali poprzednicy: TOTALNA OLEWKA klienta. Dodam że moje auto już dawno nie ma gwarancji a ja jeżdżę do ASO bo mam taki kaprys

a mówili że sporty extremalne są fajne
__________________
Mondeo MK II 2.0 benz.
kombi granatowe
Oktan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-08-05, 11:14   #27
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie

ze sportów ekstremalnych polecam małżeństwo. A nie jeżdżenie do ASO...
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-05, 15:11   #28
aretzky
Turysta
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Skąd: Warszawa - Tarchomin
Postów: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pendrzec
moze Wawa?? OMC

taaaa... wszedzie byle nie tam. na mysl o ichniej blacharni dostaje wysypki...

oddalismy foke na naprawe kawalka rdzy na klapie bagaznika (1cmx1cm) do OMC. najpierw nie chcieli jej przyjac (ze niby nie umowiona), pozniej robota zajela im 11 dni.

na zakonczenie imprezy okazalo sie ze nie podstepluja gwarancji na blache, bo samochod ma rysy i odpryski. w lipskim okazalo sie, ze do wymiany sa tylne drzwi (komplet) i maska, a do roboty komplet drzwi przednich, czego w OMC sie niedopatrzyli.

mechanika - klientowi, ktory za odpowiednie pieniadze zanabyl nowego modka ST220 podczas wymiany oleju wlali o 1 litr wiecej niz instrukcja przewiduje, tlumaczac "ze silnik lubi pociagnac oleju". do domu do kielc nie dojechal. oczywiscie samochod w trakcie naprawy mogl ogladac przez trzy godziny z restauracji przy salonie.

tyle wiem. ale kolejne sygnaly, ktore do mnie trafia z przyjemnoscia upublicznie na tym forum.
aretzky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-09-05, 15:07   #29
Agata
Turysta
 
Avatar Agata
 
Zarejestrowany: Sep 2005
Skąd: Warszawa
Postów: 46
Domyślnie

Witam,

Powiało grozą, to gdzie ja potencjalna nabywczyni Foczki mam udać się na przeglądy?

W zasadzie to chyba strach kupować u Mieszka? A ja już jestem mocno zaawansowana w sprawie nabycia nowego autka
Dla mnie Łódź była najbardziej elastyczna w negocjacjach, więc podjęłam z nimi temat, choć nie jestem z Łodzi.

Z tego co powiedziano mi u Mieszka to salon rozrasta się, nawet widziałam nowy budynek, tylko nie wiem w zasadzie czy to dotyczy również ASO, bo z tego co piszecie to mogą stracić autoryzację?!

Przychylam się do zapotrzeboania na listę ASO na plus i minus
__________________
Agata
Agata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-09-05, 15:11   #30
@ndy
Dukacz
 
Avatar @ndy
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Ropienka
Postów: 1 230
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agata
W zasadzie to chyba strach kupować u Mieszka? A ja już jestem mocno zaawansowana w sprawie nabycia nowego autka
kupić a serwisować - to dwie różne sprawy....
__________________
Dowcipny człowiek zawdzięcza najczęściej więcej niż połowę swego pomysłu durniowi, na którego trafił Georg Lichtenberg
@ndy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
No i zachcialo mi sie naprawy gwarancyjnej w Mieszku Pendrzec Serwis i gwarancja 6 11-04-05 23:50

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u