Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12-07-05, 14:17   #31
gwoj
Turysta
 
Avatar gwoj
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Warszawa
Postów: 49
Domyślnie

Cytat:
Napisał grzehoo
pewnikiem przykleili
i bardzo dobrze
__________________
====
gwoj FF1,6 FXgold 5 dr
gwoj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-07-05, 14:19   #32
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie

no to ja tyż se przykleję
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-05, 09:55   #33
pinio_tdci
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Poznan
Postów: 545
Domyślnie

Cytat:
Napisał grzehoo
myślę, że o tą standardową wykładzinę, co jest normalnie w każdej foce. na nią się kładzie dywaniki. jest taka czarna i pokrywa całą podłogę. jest ona wciśnięta pod taki czarny plastik progowy. I najczęściej właśnie po stronie pasażera z przodu, zaraz przy drzwiach spod tego plastiku wyłazi i odstaje nieprzyjemnie. też tak mam i co chwilę ją tam wsadzam z powrotem. ojciec i kumpel to samo.
a ty [you:35b7778772], tak nie masz?
No wlasnie nie mam

dlatego sie dziwilem
__________________
FF sedanik, dieselek w kolorze zwanym 'pepper red' (oramkowany )
pinio_tdci jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-05, 10:31   #34
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie

pinio_tdci szczęściarz
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-05, 00:00   #35
gesio
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Skąd: Lublin
Postów: 13
Domyślnie

pisze dopero teraz bo w dniu przegladu wyjezdzalem i dzis w nocy wrocilem,
wykładzine mechanior przymocował za pomocą wiertarki, wkretarki i 2 opasek plastikowych, dokladnie nie wim w jaki sposob bo nie chciałem mu bezczelnie głowy pchać w robote W sumie po wizycie mam mieszane uczucia, za prace którą nie raz sam wykonywałem z przyjemnością musiałem zapłacic pare ładnych $$ ale-gwarancja. Przy okazji zalozylem chlapacze z przodu i ku mojemu zdziwieniu klocki z przodu tez musialem, a dlatego zdziwieniu ze ogladałem wczesniej czy nie sa do wymiany i zewnetrzne byłu grube ale podczas przeglądu okazało sie ze wewnętrznych juz prawie nie było czy u was tez zuzywaja sie nierownomiernie czy tylko u mnie .Aha łozysko na podorze półosi wymienili i juz jest cicho, jesli chodzi o wilgoć po stronie pasazera to powiedzieli zeby zaobserwowac czy wystepuje po deszczu czy raczej podczas intensywnych upałów(klima). Wogole przegląd łącznie z naprawami trwał 9h a miał 4.5 i te ponad miarowe 4.5h ocęcniłem sie w serwisie, jakby w takim tempie pracowały inne warsztaty nie ASO to nawet na podatek by nie zarobiły jak przyjechałem po 4.5 h to dopiero olej wlewali. Czuke niesmak bo sam to wszystko robiłbym z 3h a za kaske samochod kopci jak kopcil, powiedzieli ze tak ma być, może jak masters zrobi mi ładny sofcik to bedzie górskie powietrze
gesio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-05, 08:54   #36
tecman
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Krakow
Postów: 291
Domyślnie

Cytat:
Napisał gesio
pisze dopero teraz bo w dniu przegladu wyjezdzalem i dzis w nocy wrocilem,
wykładzine mechanior przymocował za pomocą wiertarki, wkretarki i 2 opasek plastikowych, dokladnie nie wim w jaki sposob bo nie chciałem mu bezczelnie głowy pchać w robote W sumie po wizycie mam mieszane uczucia, za prace którą nie raz sam wykonywałem z przyjemnością musiałem zapłacic pare ładnych $$ ale-gwarancja. Przy okazji zalozylem chlapacze z przodu i ku mojemu zdziwieniu klocki z przodu tez musialem, a dlatego zdziwieniu ze ogladałem wczesniej czy nie sa do wymiany i zewnetrzne byłu grube ale podczas przeglądu okazało sie ze wewnętrznych juz prawie nie było czy u was tez zuzywaja sie nierownomiernie czy tylko u mnie .Aha łozysko na podorze półosi wymienili i juz jest cicho, jesli chodzi o wilgoć po stronie pasazera to powiedzieli zeby zaobserwowac czy wystepuje po deszczu czy raczej podczas intensywnych upałów(klima). Wogole przegląd łącznie z naprawami trwał 9h a miał 4.5 i te ponad miarowe 4.5h ocęcniłem sie w serwisie, jakby w takim tempie pracowały inne warsztaty nie ASO to nawet na podatek by nie zarobiły jak przyjechałem po 4.5 h to dopiero olej wlewali. Czuke niesmak bo sam to wszystko robiłbym z 3h a za kaske samochod kopci jak kopcil, powiedzieli ze tak ma być, może jak masters zrobi mi ładny sofcik to bedzie górskie powietrze
jak kopci - to EGR do wymiany....
ni chyba ze kopci leciutko jak to kazdy diesel pod bociazeniem przy mocnym bucie w podlodze.
__________________
Tecman
tecman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-05, 11:20   #37
gesio
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Skąd: Lublin
Postów: 13
Domyślnie

przy zapalaniu buści chmure i przy zwyklym troche dynamiczniejszym ruszeniu z pod swiateł widze chmure za samochodem, a aso powiedzieli mi ze jka jest uszkodzony agr to sa bledy w kompie itp a jak wszystko z praca silnika dynamika ok i blędów nie ma to nie ma szans na wymianę egr-a.
gesio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-05, 20:50   #38
tecman
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Krakow
Postów: 291
Domyślnie

Cytat:
Napisał gesio
przy zapalaniu buści chmure i przy zwyklym troche dynamiczniejszym ruszeniu z pod swiateł widze chmure za samochodem, a aso powiedzieli mi ze jka jest uszkodzony agr to sa bledy w kompie itp a jak wszystko z praca silnika dynamika ok i blędów nie ma to nie ma szans na wymianę egr-a.
u mnie nie bylo bledow w kompie - bo przycinal sie mechanicznie...a tego elektronika nie zobaczy. Ja mialem jako papier - wykres z hamowni - gdzie moment sie gial nie tak jak potrzeba - i wystarczylo...
__________________
Tecman
tecman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-05, 22:39   #39
gesio
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Skąd: Lublin
Postów: 13
Domyślnie

pewnie w ttc sie hamowales? a u ciebie kopcil a po wymianie egr-u przestał?
gesio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-07-05, 12:58   #40
navigator
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Skąd: Tarchomin Squad
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał grzehoo
...a ty [you:f9e48e97cf], tak nie masz?
no kruca bomba....nie wiem trza mi zobaczyć ....ale przynajmniej plastiki siem nie łuszczą , no ale jak nie urok, to...........wykładzina

__________________
O2 TDI
navigator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-05, 10:59   #41
tecman
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Krakow
Postów: 291
Domyślnie

Cytat:
Napisał gesio
pewnie w ttc sie hamowales? a u ciebie kopcil a po wymianie egr-u przestał?
hamowalem w ttc, po wymianie egr - autko jest praktycznie bezdymne
__________________
Tecman
tecman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-05, 12:51   #42
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie

Cytat:
autko jest praktycznie bezdymne
i nawet ci przy dociśnięciu gaza nie zakopci?

[ Dodano: Pią 22 Lip, 2005 ]
właśnie zanabyłem z ABSCaru części do przeglądu
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-05, 18:57   #43
gesio
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Skąd: Lublin
Postów: 13
Domyślnie

tecman a masz moze wykres przed wymiana egr? moglbys wkleic
gesio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[FFII] 2.0 TDCi - przegląd 40 tys. km darekw Serwis i gwarancja 1 18-04-07 17:02
Po pierwszym przeglądzie - FFII 2.0 TDCi darekw Serwis i gwarancja 7 21-04-06 09:23
[FF II] ciekawostka - wyciąg z instrukcji przeglądu TDCI 1.6 Macios Silnik i skrzynia 3 28-02-06 20:55
Przegląd?! :? Mieciu Serwis i gwarancja 8 26-01-06 23:13

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u