Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Elektryka, audio i alarmy

Komunikaty

Elektryka, audio i alarmy Wszystko co elektryczne.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25-02-05, 11:05   #1
Dzieciak
Turysta
 
Avatar Dzieciak
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Warszawa
Postów: 84
Domyślnie Radio inne niż firmowe

Witam

Po ostatniej wizycie niepowołanych gości w moim aucie (beszczelnie sie wprosili oknem) szukam alternatywy dla radia 6000 CD tzn czegoś co będzie mniej uciążliwe do codziennego wyciągania.
Mam pytanko do osób które posiadają inne radia niż firmowe w swoich fokach i nie tylko.
Czy radia inne niz fordowskie np Sony, Clarion itd, itd pozostawione bez paneli są również dobrym kąskiem dla złodzieji i czesto się zdażaja ich kradzieże?. Jeżeli tak to ma ktoś jakieś namiary na stronki z informacjami jak np zainstalowac radio w foce które bęzie się łatwo wyjmowało lub maskowało?Odnośnie maskowania mam na myśli jakieś ciut głębsze jego osadzenie taka by tył bez panelu mozna by było przykryczyć jakąś zaślepką.

Przmieżam się do czegoś w miare rozsądnej cenie np Sony CDX-R3350, jak oceniacie wybór w takiej cenie?

Pozdr
Dzieciak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-05, 11:11   #2
siwy
Turysta
 
Avatar siwy
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: W-wa Saska Kępa
Postów: 304
Domyślnie

Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli nie będziesz zabierał radia ze sobą , a tylko panel, to je wcześniej czy później stracisz... Ja straciłem 6000, Pioniera a teraz mam Alpine z kieszenią (zrobione wszystkie mozliwe wyjscia na wzmacniacz i subwoofer) i nosze radyjko przy sobie. Może i troszkę uciążliwe ale jestem spokojny... Można ukryć radio, ale pełnego spokoju nadal mieć nie będziesz...
__________________
VW PASSAT 2.0 TDI
siwy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-05, 11:21   #3
Dzieciak
Turysta
 
Avatar Dzieciak
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Warszawa
Postów: 84
Domyślnie

No właśnie w takim kraju mieszkamy.
Jeżeli chodzi o wyjmowanie to lepiej wyjmować 1DIN niż 2 DIN, to firmowe to porażaka jeżeli chodzi o przenoszenie zmiajsca na miejsce.

Pozdr
Dzieciak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-05, 13:23   #4
Greg
Kataryna
 
Avatar Greg
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Saska Kępa
Ford Focus I
HB 3D
2.0 Zetec 130KM manual
styczeń
1999
WF Warszawa Praga Południe
Postów: 7 514
Domyślnie

Ja po wyrwaniu mi radia w Audi , kupilem orginalna zaslepke . Po wyjeciu panela maskowalem ta zaslepka . W foce mam pioniera i narazie jeszcze jezdzi , nie znalazl amatora . Jezeli bedziesz chcial zabierac radio ze soba to sa uniwersalne kieszenie , jak juz Siwy pisal . Tylko pamietaj ze radio bez orginalnej kieszeni nie ma podtrzymania pamieci ( stacje radiowe , ustawienia ) Wtedy doklada sie akumulatorek lub baterie zeby podtrzymywala pamiec.
Pzdr.
__________________
BLUE - niebieskiej szerokości
Greg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-05, 14:26   #5
driver
Turysta
 
Avatar driver
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Foczkowo:)
Postów: 974
Domyślnie

Greg a gdzie mozna kupic takie zaslepki do radia??
__________________


Troszkę Alpine, 2 kilo Rainbow'a doprawione U-dimnesion + skrzynia z kolejnym U-dimnesion i cała foczka w Dynamicie
driver jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-05, 14:28   #6
Greg
Kataryna
 
Avatar Greg
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Saska Kępa
Ford Focus I
HB 3D
2.0 Zetec 130KM manual
styczeń
1999
WF Warszawa Praga Południe
Postów: 7 514
Domyślnie

ASO kolego jezeli masz seryjne radio . Jezeli masz 1 din , to ja ostatnio kupowalem w Noraauto .
Pzdr.
__________________
BLUE - niebieskiej szerokości
Greg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-05, 15:05   #7
pinio_tdci
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Poznan
Postów: 545
Domyślnie

No ja jednak sie nie zdecydowalem na kieszen - po prostu juz wyciaganie i noszenie panelu jest dla mnie uciazliwe, a o calym radiu mowy by nie bylo

A, ze panel do mojej Alpiny kosztuje, ponoc, kolo 1000 PLN'ow, to podobniez amatorow, na samo radio, nie ma zbyt wielu
__________________
FF sedanik, dieselek w kolorze zwanym 'pepper red' (oramkowany )
pinio_tdci jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-05, 15:51   #8
sylweek
Turysta
 
Avatar sylweek
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: W-wa
Postów: 285
Domyślnie

Ja przez pare lat miałem sony na MiniDisk i nikt mi nie wyrwał. Po paru latach zostawiłem panel na środkowej konsoli. (Nocowałem u dziewczyny) i jakiś jeah-bunny ćpun otworzył furtke kozikiem, przebił oponke, wybił szybke i sie zerwał.
Na wolumenie nikt nie chciał słyszeć o MD, jest tak mało popularny ze nawet za 50,- nie chcieli dupska od radia.
Mozna kupić MD w opcji jest LongPlay wchodzi 320 minut muzyki, nie przeskakuje, można kasować pojedyncze utwory itp.
Ewentualnie zmieniarka, której nie widać i w oczy nie kole.
Trzeba być świadomym że nawet pusta reklamówka na siedzeniu moze skusić złodzieja, jak ktoś jest na głodzie to nawet parcha ukradnie.
sylweek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Radio cd 6000 po 10 minutach przestaje odbierać stacje radio mikomission Elektryka, audio i alarmy 14 01-09-10 19:49
Naklejki firmowe tomeeq Inne techniczne 3 17-07-09 18:47

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u