Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Szkody, Naprawy, Porównania

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27-04-08, 16:07   #1
deepwood
Turysta
 
Avatar deepwood
 
Zarejestrowany: May 2007
Skąd: Łódź
Postów: 33
Domyślnie Złodzieje

W piątek podjechałem normalnie do pracy , odstawiam fokę i tak luźno rzuciłem okiem na ...
http://img119.imageshack.us/my.php?i...sc00457ml1.jpg

Q...wa mać ... sam sobie tego nie zrobiłem . złodziej

Gołymi rękoma bym ich.....
__________________
Żyj życiem abyś mógł już nazajutrz , przed Bogiem twarzą w twarz stanąć ...
deepwood jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-04-08, 00:48   #2
matteoz21
Sympatyk
 
Avatar matteoz21
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Skąd: Garwolin
Ford Focus I
kombi
2.0 Zetec 130KM manual
kwiecień
1999
WG powiat garwoliński (Garwolin)
Postów: 139
Garaż
Domyślnie

O fu.k- a to chamstwo- ale brawa dla foczki że wytrzymała to nielegalne natarcie
__________________

matteoz21 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-04-08, 07:59   #3
Graphic
Turysta
 
Avatar Graphic
 
Zarejestrowany: May 2005
Skąd: Marki
Ford Focus II
HB 5D
1.6 Duratec Ti-VCT 115KM manual
2004
Postów: 95
Domyślnie

ręce takim bym łamał, na rynku na oczach wielu gapiów
__________________
Graphic
______________________
www.graphicstudio.waw.pl

Pozdrufka [you:a8e9842eba]
Graphic jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-04-08, 08:06   #4
Sado
Turysta
 
Avatar Sado
 
Zarejestrowany: May 2005
Skąd: Kielce
Postów: 376
Domyślnie

Trzeba było zamontować działo po samochodem i jak by się chciał włamać to go ODŁAMKOWYM. Ja bym takich gołymi rękami...
Sado jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-04-08, 10:11   #5
Kubeq
Sympatyk
Grupa: Warszawa
 
Avatar Kubeq
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Skąd: Karczew
Ford Focus III FL
kombi
1.6 DuraTorq 115 KM DPF manual
2016
WOT powiat otwocki (Otwock)
Postów: 311
Domyślnie

kuuur...a co za chamstwo

Szczerze mówiąc wątpię żeby to byli złodzieje...gdyby mieli ukraść to by to zrobili-taka prawda.Pewnie jakims gówniarzom sie nudzilo
Kubeq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-04-08, 23:50   #6
silvershadow
Turysta
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: Gdańsk
Postów: 41
Domyślnie

Sado, kiedys widzialem dokument na temat tego, jak ludzie zabezpieczaja swe auta przed kradzieza zwlaszna na skrzyzowaniach chyba w RPA albo ktoryms kraju ameryki poludniowej, jeden mial nawet zamontowany miotacz plomieni
__________________
foka po facelifftingu to jeszcze FFII?
silvershadow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-08, 16:07   #7
Sado
Turysta
 
Avatar Sado
 
Zarejestrowany: May 2005
Skąd: Kielce
Postów: 376
Domyślnie

Hmmm to ciekawe rozwiązanie myślę, że taki złodziej już niczego by nie był w stanie w życiu ukraść
Sado jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-05-08, 10:37   #8
deepwood
Turysta
 
Avatar deepwood
 
Zarejestrowany: May 2007
Skąd: Łódź
Postów: 33
Domyślnie

Jakiś czas temu pod moim blokiem "zjechały" się 3 foczki z osiedla(nie znam właścicieli akurat tak wyszło) i zwróciłem uwagę że wszystkie 3 szt. miały skradziony znaczek Forda , ten z maski . Myślałem ,że tylko ja doznałem takiego " szczęścia" . W sumie humoru mi nie poprawił ten fakt , że gówniarze rąbneli to komuś jeszcze oprócz mnie ....

Co do zamków, teraz mogę wyłącznie zamknąć auto lecz nie mogę go otworzyć z kluczyka...
__________________
Żyj życiem abyś mógł już nazajutrz , przed Bogiem twarzą w twarz stanąć ...
deepwood jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-08, 20:30   #9
Pabloos
Sympatyk
 
Avatar Pabloos
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Warszawa
Ford Focus II FL
kombi
1.6 Zetec 100KM manual
2009
WF Warszawa Praga Południe
Postów: 1 938
Domyślnie

Ja tam już od dawna jestem za ponownym wprowadzeniem Kodeksu Hammurabiego . Było by dużo mniej złodziejstwa i innego patałatajstwa na świecie .
__________________

http://www.walkofftheearth.com/
Pabloos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-05-08, 18:01   #10
pwl
Turysta
 
Avatar pwl
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Skąd: Warszawa
Postów: 49
Domyślnie złodzieje cdn...

Idę sobie dzisiaj rano do pracy i jak zwykle chciałem ogarnąc moją foczynę wzrokiem stojącą na parkingu (centrum Warszawy)... patrzę i qarewa oczom nie wierzę.... 2 czarne dziury w zderzaku z przodu....brak halogenów i ramek, podchodze blizej ogladam tył.. a tam znowu 2 czarne dziury po lampach w zderzaku....
Ręce i cycki mi opadły.... po ogledzinach w ASO okazalo się ze jakis kulturaly złodziej bo wszystko pięknie poodpinał i lakieru śrubokrętem nie porysował... jakies 1200 PLN na koszt ubezpieczyciela... dobrze że wiązek nie urwał bo koszt wzrósł by o jakieś 3000 PLN.....
i weź się nie ubezpiecz........co za kraj....

pwl
__________________
FF II jeans blue 2.0 TDCI
166 KM @ 3500 rpm, 385 Nm @ 2517 rpm
pwl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-05-08, 20:16   #11
Pabloos
Sympatyk
 
Avatar Pabloos
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Warszawa
Ford Focus II FL
kombi
1.6 Zetec 100KM manual
2009
WF Warszawa Praga Południe
Postów: 1 938
Domyślnie

no ku..... , szkoda gadać
wyrazy współczucia

[ Dodano: Wto 13 Maj, 2008 20:36 ]
Tak mi się przypomniało jak kiedyś na starym osiedlu notorycznie ginęły samochody , i dwóch naszych znajomków ( moich i Kazaka ) zaczaiło się na złodziejaszka , no i go złapali , a ze stwierdzili ze nie ma sensu sie męczyć i ciągnąc go na komisariat , bo złodziejaszek opuści komisariat wcześniej niż oni , to w ramach lekcji na przyszłość , pozbawili delikwenta ubrania , i przypięli go plastikowymi kajdankami do latarni z dużą karteczka "Jestem złodziejem " . Z tego co wiem to został przypięty okolu 4 rano , jak wychodziłem wtedy jeszcze do budy okolu 8 jeszcze był i słyszałem ze odpięli go dopiero jacyś ludzie około gadziny 12 .
__________________

http://www.walkofftheearth.com/
Pabloos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-05-08, 17:07   #12
pepo
Turysta
Grupa: Zachodniopomorskie
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Skąd: borne sulinowo
Inny
kombi
2.0 DuraTorq 136KM manual
kwiecień
2005
ZSZ powiat szczecinecki (Szczecinek)
Postów: 984
Domyślnie

pwl, no szkoda straszna
pepo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-05-08, 22:19   #13
szeryf_bojano
Turysta
 
Avatar szeryf_bojano
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Skąd: Bojano, k. Gdyni
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał silvershadow
Sado, kiedys widzialem dokument na temat tego, jak ludzie zabezpieczaja swe auta przed kradzieza zwlaszna na skrzyzowaniach chyba w RPA albo ktoryms kraju ameryki poludniowej, jeden mial nawet zamontowany miotacz plomieni
chodzilo o RPA, jeden koles mial miotacz plomieni, inny mial taki cwanzig, co ucinal (albo conajmniej lamal) nogi napastnika

masakra

wspanialy pomysl z przypieciem goscia do latarni...ja to bym go do niej jakos przyspawal, zadzwonil po media i czekal, az przyjedzie straz pozarna go uwolnic
__________________
szukasz noclegu nad morzem? Pokój w Dębkach!
szeryf_bojano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-08, 21:17   #14
pwl
Turysta
 
Avatar pwl
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Skąd: Warszawa
Postów: 49
Domyślnie

szkoda zgłoszona, w poniedziałek będą założone nówki sztuki sponsored by Allianz, dzisiaj wygląda to tak:





Czy możecie polecic jakieś mocniejsze mocowanie? co bym nie musiał miec kolejnej zwyżki w ubezpieczeniu?

A tak przy okazji.... zdjętych pastikowych kratek może je pomaluję na kolor nadwozia?

pozdrawiam
pwl
__________________
FF II jeans blue 2.0 TDCI
166 KM @ 3500 rpm, 385 Nm @ 2517 rpm
pwl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-08, 23:57   #15
Boxik
Sympatyk
 
Avatar Boxik
 
Wojtek
Zarejestrowany: Feb 2006
Skąd: Kielce
Inny
kombi
2018
TKI powiat kielecki (Kielce)
Postów: 1 460
Domyślnie

Cytat:
Napisał pwl
A tak przy okazji.... zdjętych pastikowych kratek może je pomaluję na kolor nadwozia?
Dobry pomysł kolega Seba tak zrobił i efekt był super przynajmniej jak dla mnie
__________________
Był FFI Kombi 2.0 Ghia
Był VW Golf V 1.6
Był Leon FR ARL + 183 KM 393NM
Był FFII ST HB 281 KM 451 NM by HEKO
Był Ford Kuga 2.0 tdci seria 158KM 365 NM
Jest BMW 320cd 168KM 408NM

http://www.focusklubpolska.pl/image.php?type=sigpic&userid=889&dateline=13197272  49
Boxik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-08, 01:01   #16
grzybek
Kataryna
 
Avatar grzybek
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Skąd: B-gi
Inny
sedan
styczeń
2018
WBR powiat białobrzeski (Białobrzegi)
Postów: 3 047
Domyślnie

Cytat:
Napisał pwl
Czy możecie polecic jakieś mocniejsze mocowanie?
Może by tak wykombinować jakąś obwódkę z drutu pod ramkę, transformator 220V i może by im się odechciało kraść
__________________
Squadra Forza Italia
"Make a car more powerful and it goes faster accelerating in a straight line. Make it lighter and it goes faster everywhere.", Colin Chapman.

Była Foczka - nie ma Foczki
15 lat i 241440km razem
grzybek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-08, 09:29   #17
kaszek
Turysta
 
Avatar kaszek
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Skąd: Łódź
Ford Focus II
kombi
2.0 Duratec 145KM manual
2005
EL Łódź
Postów: 372
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boxik
Cytat:
Napisał pwl
A tak przy okazji.... zdjętych pastikowych kratek może je pomaluję na kolor nadwozia?
Dobry pomysł kolega Seba tak zrobił i efekt był super przynajmniej jak dla mnie
Gorzej jak się komuś takie w kolorze nadwozia jeszcze bardziej spodobają...
kaszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-08, 14:02   #18
Boxik
Sympatyk
 
Avatar Boxik
 
Wojtek
Zarejestrowany: Feb 2006
Skąd: Kielce
Inny
kombi
2018
TKI powiat kielecki (Kielce)
Postów: 1 460
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaszek
Gorzej jak się komuś takie w kolorze nadwozia jeszcze bardziej spodobają...
trzeba napisac świerzo malowane :P
Chyba nawet kiedyś Seba umieszczał na forum jak zdjąc i pomalować
__________________
Był FFI Kombi 2.0 Ghia
Był VW Golf V 1.6
Był Leon FR ARL + 183 KM 393NM
Był FFII ST HB 281 KM 451 NM by HEKO
Był Ford Kuga 2.0 tdci seria 158KM 365 NM
Jest BMW 320cd 168KM 408NM

http://www.focusklubpolska.pl/image.php?type=sigpic&userid=889&dateline=13197272  49
Boxik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-08, 11:20   #19
jkb^^
Turysta
 
Avatar jkb^^
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Skąd: FKP Poludnie
Ford Focus I FL
HB 5D
1.8 TDCi 100KM manual
czerwiec
2003
DDZ powiat dzierżoniowski (Dzierżoniów)
Postów: 313
Domyślnie

a ja ostatnio zostawilem swoja foke pod budowa na 15 min i zdazyli mi chlapacze poodkrecac
__________________
było: 104KM, 250Nm; jest: 124KM, 298Nm - magic power made by Masters
jkb^^ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-05-08, 19:19   #20
Cysiek25
Turysta
 
Avatar Cysiek25
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: Zawiercie
Postów: 76
Garaż
Domyślnie

cóż można powiedzieć pojechałem do dziewczyny postawiłem auto pod jej blokiem ok 19 wracam ok 23.30 wrzucam wsteczny chcę cofnąć a tu światła brak Wychodzę idę zobaczyć co się stało świecę telefonem i co widzę.
Jakiś skurr.... ukradł mi lampy cofania i przeciwmgielną
Cysiek25 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-05-08, 22:28   #21
Sado
Turysta
 
Avatar Sado
 
Zarejestrowany: May 2005
Skąd: Kielce
Postów: 376
Domyślnie

To chamy podłe, ja już raz pisałem jak bym złapał to łapy połamię.
Z drugiej strony nasz kochana policja zamiast takich łapać to woli się w krzakach z radarem ustawić - może kto bez CB jedzie to się go złowi...Po co się pałętać po nocy po osiedlach - jeszcze wp..ol można dostać nie daj boże...
Sado jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-08, 23:03   #22
Cysiek25
Turysta
 
Avatar Cysiek25
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Skąd: Zawiercie
Postów: 76
Garaż
Domyślnie

Osiedle to bloki wybudowane 3 lata temu takie jakby to powiedzieć lepsze Ale co z tego skoro spokojnie auta zostawić nie można
Cysiek25 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-06-08, 00:52   #23
Hoss
Dukacz
Grupa: Śląsk
 
Avatar Hoss
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Skąd: Zabrze/Hindenburg
Ford Focus I
HB 3D
1.8 TDDi 90KM manual
listopad
2000
SZ Zabrze
Postów: 1 013
Garaż
Domyślnie

to i ja sie wyzale...(choc nie tak do konca)

zawedzili mnie kolpaki (alu 15''), po 5 dniach znalazlem je na allegro


odzyskalem łupa

zlodziejaszek spalony na osiedlu

cytat pana policjanta: (z adresem zlodzieja w reku)
...wie pan, to jest niska szkodliwosc spoleczna czynu, to tylko wykroczenie, moze pan wniesc skarge ale raczej nie odzyskamy skradzionego fanta... bla,bla,bla...

wziolem sprawy w swoje rece
__________________
Hoss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-06-08, 22:36   #24
dar_o
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2008
Skąd: Krosno
Ford Focus I
kombi
1.8 TDDi 75KM manual
listopad
1999
RK Krosno
Postów: 74
Domyślnie

Mi też tak powiedzieli, że nie mam co liczyć na odzyskanie roweru.... Nawet nazwę w raporcie źle wpisali - a jak się okazało, po pół roku dostałem info że rozprawa będzie - bo złodzieja znaleźli
----
A co do złodziei - ostatnio coś nowego się pojawiło. ( a może i nie nowego ?? )
Kolega maluszka do pełna zatankował i pojechał do domku - rano wstaje - autka niet.
Znalazło się na sąsiednim parkingu - wyłamane zamki, korek paliwa i pusto w baku
Ot - widać że benzynka w cenie.....
dar_o jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-06-08, 23:23   #25
lukkas
Turysta
 
Avatar lukkas
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Skąd: Lubon
Postów: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał dar_o
Ot - widać że benzynka w cenie.....
tjaaa :P jak podwoić wartość starego maluszka zatankować go do pełna hehe
lukkas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-08, 08:59   #26
Piotr_78
Turysta
 
Avatar Piotr_78
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Skąd: Poznań/Podolany
Postów: 375
Domyślnie

W czwartek rano schodzę do foczki a tu takie coś szyby zbite schowki pootwierane siedzenia poprzewracane. Normalnie bym ręce pourywał, i to dla paru drobiazgów i radia 6000 (grał beznadziejnie), co za idioci. A tydzień wcześniej wyciągnąłem Blaupunkta i wsadziłem starego 6000 . Myślę że szukali GPS bo na szybie miałem rączkę do nawigacji. W Polsce to już nic nie wolno mieć na szybie, wszystko musimy chować. Nie chce się dodać zdjęcie.
Piotr_78 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-08, 23:14   #27
kucyk
Turysta
 
Avatar kucyk
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Skąd: Radzymin-bedzin
Postów: 2
Domyślnie

no to dowale od siebie:
1. dlaczego policja w krzakach z radarem? Ano dla tego ze im wiecej mandatow wystawi, tym wiecej kasy dla miasta. Myslicie ze dlaczego tyle jest tajniakow w samochodach? tyle radarow itp - dla naszego bezpieczenstwa? Niestety nie - zgodnie z ustawa, pieniadze z mandatow trafiaja do budzetu gminy w ktorym zostaly wystawione Dlatego kupuja fotoradary za okolo 25 tys jeden (cena taka jest za elektronika).
2. zlodziej ma wieksze prawa niz zglaszajacy. np. za przykuce do latarni o czym kolega pisal:
- pozbawienie wolnosci
- narazenie zycia i zdrowia
- naruszenie nietykalnosci osobistej
- zniewazenie slowem i czynem
z tylu paragrafow mozna kolegow przypinajacych oskarzyc
a zlodzieja? z: usilowanie zagarniecia cudzego mienia o niskiej wartosci - max 6 m-cy w zawieszeniu na 2 lata.
Przy okazji: jak wywali to w krzaki i policja lampek nie widziala jak wyskakuja zlodziejowi z reki - to nie do udowodnienia. ON przechodzil, a ze lezy? a on nie wie czyje to.
Do momentu az sie nie nagra, lub nei znajdzie 2 swiadkow - to d... nie do udowodnienia. Zlodziej moze powiedziec: chcial pozyczyc i pozniej oddac - tak sie tlumacza - bo korona dla tego sedziego co go zamknie )))) To samo z zawlaszczeniem samochodu - zlodziej chcial sie przejechac - i dostanie 2 lata w zawiasach na 4 lata Nic sie nie zdziala.
Zreszta, prywatne nagrania z kamer itp - tez moze zdolny zlodziej ominac prawnie - powola sie na prawo o dobrach osobistych i .. tez bryndza.
Generalnie policja mowi: ubezpieczac sie i zapobiegac.
przypadek z zycia: ukradziono mobila, koles widzial jak mu zwedzili wziol znajomego i w pogon za zlodziejem. Zawiadomili policje, to im kazali ich scigac ale zgodnie z przepisami ))))
Dogonili zlodzieja i mieli farta w nie farcie - jak go doganiali na przystanku pukneli go z przodu (zajechali droge) a zlodziej pozniej chcial wycofac, wiec oni zajechali z tylu (tym razem nie pukneli).
Przyjechala policja a zlodziej: e no, ja chcialem sie przejachac i zaraz oddac - i wyszlo by bez niczego, ale madry policjant znalazl pukniecie i zlodziejek ma zawiasy za usilowanie zniszczenia mienia i narazenie zycia ludzi na przystanku - tylko tyle dobrego.
Jak widac. bierzmy gnojow na cel, ale tak zeby policja ani zlodziej nie mogli nam nic udowodnic. najlepiej trzeba miec kilku swiatkow ze sie sam przerwocil i rece zlamal ;P
Dobrym sposobem jest od zlodzieja zgarniecie jak ma dowodu itp. Trzeba zapisac sobie i ich sposobem: jak bedziesz fikal, bedziemy czekac na ciebie )) Dziala, naprawde dziala - sprawdzone Co prawda chcial oskarzyc o zastraszenie (z tym czekaniem na niego) ale kolega na policji powiedzial: no panowie, zanim bnedzie rozprawa to troche czasu minie, wiec powiedzialem panu ze bede na niego czekal i go pilnowal zeby mu nikt krzywdy nei zrobil tak zeby do procesu dotrzymal )))

ps. glina nie jestem - a te na poczatku wypisy to od sasiada ktory jest policjantem na warszawskiej pradze
kucyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-07-08, 21:24   #28
rafal.m
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Skąd: Mokotów
Ford Focus I FL
kombi
1.8 Zetec 115KM manual
październik
2003
WB Warszawa Bemowo
Postów: 211
Domyślnie Zabezpieczenie FOKI

A no u mnie było tak . Schodze rano do auta jak codzień , patrze a tu u.........bane lusterko od strony kierowcy . Jakiś narąbany h...... kopnął tak że lusterko odchytliło się w strone maski . Myślałem że wyjde z siebie !!!!!!! No ale nic coś trzeba zaradzić kupiłem wkład zamontowałem , obudowe złapałem na paski samozaciskowe i jakoś jest. Troche sie bałem o moją foke niby stoi pod oknem ale w nocy to sie śpi , a nie pilnuje auta. Naszczęscie jestem serwisantem SSWIN (kamera w okno , rejestrator) i teraz swoją foke mam na podglądzie TV i rejestruje postój.
rafal.m jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-09, 13:15   #29
muszka
Turysta
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Skąd: Kraków
Ford Focus II
HB 5D
1.6 Duratec 100KM manual
grudzień
2010
KR Kraków
Postów: 61
Domyślnie

W mim focusiku w II dzień świąt (stał sobie grzecznie pod domem) ktos śrubokrętem lub czym podobnym przejechał mi pięknie po 2 drzwiach od strony kierowcy, dibrze ze tego nie widziałem bo bym go zajeb.......
muszka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-09, 13:53   #30
kj_dikembe
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Skąd: Włocławek
Ford Focus II FL
kombi
1.8 TDCi 115 KM manual
wrzesień
2008
Postów: 38
Garaż
Domyślnie

To ja napisze tak - odnośnie policji:
nie będę używał wszystkim znanego skrótu, ale...
kiedys byłęm świadkiem (z 10 lat temu) włamania do samochodu pod moim blokiem...więc zadzwoniłem na policję. Aż dziwne że sie dodzwoniłem wogóle (ale swoje odczekałęm - dobrze ze nr alarmowe są za darmo )
Poinformowałęm "szanownych" niebieskich panów i czekam...czekam...czekam... no i zasnąłem (a to dopiero godzina 1 w nocy - wczesnie złodzieje na łowy wyszli).

Oczywiście w między czasie - zanim znudziło mi się czekanie na samochód policyjny - włamki spokojnie sobie odeszli (było ich trzech lub 4 z czego 1 patrzył w okna bloku - mnie nie dostrzegł, a 2 na czatach na szczytach bloku). Czekałem ponad godzinę aż zauważe policję ... i nic... patałachy pewnie juz wtedy wyczuwali kryzys i hulajnogą jechali :]

Nastepnego dnia chodził jakiś po mieszkaniach i szukał świadków - naiwniak...
Jak się okazło kolumna kierownicy złamana - chyba im się nie udało odpalić - ale szkód narobili bo kierownica wisiała jak breloczek przy kluczyku.

Więc teraz kupiłem wiatrówkę i nie bede czekał aż ktoś się zjawi po moim telefonie - właduje srut w i foka bedzie spokojnie pasła się na parkingu osiedlowym pod blokiem
kj_dikembe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
ZŁODZIEJE !!!! BoYan Inne techniczne 13 14-07-07 12:46

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u