Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne

Komunikaty

Inne techniczne Problemy, usterki, naprawy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 19-08-06, 00:11   #1
R6
Turysta
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Skąd: birmingham
Ford Focus I RS
HB 3D
2.0 Zetec 215KM manual
2003
Postów: 18
Domyślnie [FFI] Foka 1.8 - troszke pytan

witam wszystkich

mam pare pytan odnosnie forda focusa 1.8 zetec

1.
otoz na itnernecie znalazlem osiagi wersji 5d - w 3d niemoglem sie doszukac - wystepowal taki wogole ?? - ale zakladajac ze tak to moj ma [bedzie mial] 3d czy osiagi sa takie jak dla 5 ?? 10.2 ?? czy rownej 10 mozna sie spodziewac ?? tak wogole to ile wazy taki ford bo znalazlem dane ze od 1130 do 1300 - ale 1300 to chyba kombi //??


2. nasluchalem sie sporo odnosnie faktu ze fordy nielubia gazu (tanich instalacji) podobno glownie wlasnie silnik 1.8 ?? pytam bo niewiem jak wyjdzie spalanie z moją noga a dobrze miec alternatywe jaaks na przyszlosc - czy 1.8 faktycznie tak zle znoszą gaz ?? mowa o sekfencyjnej instalacji

znajomy z holandii ma coprawda wersje kombi tez 1.8 z gazem i jezdzi juz sporo co jest zaprzeczeniem tych opini ma prawie 300 przebiegu

na forum ciezko znalezc cos o 1.8 benzynie glownie wynajduje 1.8 tdci ;/ doradzcie

3.
furka jest w lakierze kameleon niestety po postoju w tym pieknym miescie juz mi ktos rypnął klapke wlewu paliwa ;/ odtworzenie koloru to troszke klopotu dla samego tego elementu ;/ przy niskim nakladzie finansowym wrecz niemozliwe - wiec pytanie co sugerujecie moze jakas naklejke z rysunkiem , logo jakiejs firmy czy zwykla naklejke ALA sportowy wlew paliwa ?? niechce nic zakladac najlepiej ale widac wyraznie ze wlew jesst innego koloru niz reszta ;/ i boli bo autko sie naprawde slicznie prezentuje

seryjny centraly zamek domyka klapke wlewu prawda?? bo u mnie wyrwano i niema ani klapki ani zamka :/ co za kraj

4.
potrzebny mi plastik - nawiewu - srodkowy ten po prawej bo mam zerwane kierunki w nim i chcialem to wymienic - jesli by mial ktos to prosil bym propozycje i cene na prv
R6 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
1,8 diesel - troszkę dziwny odgłos pako Silnik i skrzynia 20 15-05-05 10:23
troszke sie zdziwilem przemecki Inne techniczne 8 07-01-05 13:49

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u