Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 13-09-05, 17:30   #1
driver
Turysta
 
Avatar driver
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Foczkowo:)
Postów: 974
Domyślnie Foka po 1wszym przeglądzie

Witam.
Właśnie wróciiłem z 1wszego przeglądu.
Jestem w 100% procentach zadowolony.
A więc zajechałem przed 11 do Aso w Pleszewie.NA 11 byłem umówiony.Przed serwisem PAn poprosil o karte gwarancyjna i w komputerze wpisywał dane Foki no i oczywiście znalazło się miejsce na takie coś jak usterki lub zastrzeżenia odnośnie focusa.
Wymieniłem to co mnie najbardziej nie pokoiło i foczce dolegało.
o 11:15 samochód wjechał na przegląd.Spytałem się czy jest możliwość bycia przy przeglądzie(mam niemiłe wspomnienia z przeglądami w salonie Peugot-mechanicy odkręcali nowe śubki,części a w zamian wkładali stare i po kilku dniach auto nie nadawało się do jazdy).Pan powiedzia,że zza drzwi można patrzeć,ale wejść nie można ze względu na urządzenia itp.
Więc troszku popatrzyłem i przyjrzałem się czy są to fachowcy z prawdziwego zdarzenia czy też jakieś "mudnki" od Pana Czesia z warsztatu.
Muszę przyznać,że kleiła im sie praca przy foczce jak i sprawdzanie tego co jest przewidziane na przeglądzie.
Autko zostało mi oddane po 14 tak więc męczyli moją foczusię 3 godziny.
Teraz odnośnie moich uwag to:klimatyzację sprawdzili(okazało się,że trzeba było nabić środkiem bo prawie wcale nie chłodziła),filtr powietrza,filtr oleju i olej wymienili.Wymienili również filt przeciwpyłkowy(mikrofiltr),prosiłem o zrobienia lusterka od strony kierowcy bo drgało i jak narazie widać,że zrobili to dość porządnie bo już nie lata i nie drga tak jak przed przeglądem tylko przy bardzo dużym basie troszku "zasmyra".Prosiłem też o sprawdzenie tylnych głośników bo były poluzowane i przy głośnym graniu brzęczały - zostały dokręcone i ponoć dołożyli wytłumienie.
Na koniec wykąpali foczkę w myjni no i zakasowali 563zł

Jako,że ostatnio widzałem na forum wiele pytań odnośnie alufelg,halogenów i wymiany silniczka tylnej wycieraczki postanowiłem popytać o te sprawy i Wam przekazać to co mi powiedziano.
Pytając o aluski do Foki Pan sobie zaśpiewał,że najtańsze od 400zł wzwyż.
Halogeny-799żł komplet + 279zł założenie oczywiście w serwisie(nie licząc już zintegrowanego przełacznika).
Ostatnie zapytanko odnośnie nieszczęsliwego silniczka wycieraczki to Pan poinformował mnie,że jest to wada,ale w Focusie2 z roku 2005.
Troszke byłem zdziwiony bo ktoś z forumowiczów pisał na ten temat post,że usterka ta występować może u Foczek z okresu marzec 2003 do Kwietnia 2005.
Pan mnie zapewnił,że chodz tu wyłącznie tylko o focus'a2.

Tak więc mam nadzieję,że kolejny rok spokojnie z foczką przejeżdżę i oby tylko paliwo staniało a z miłą chęcią wybiorę się do Aso za rok.
__________________


Troszkę Alpine, 2 kilo Rainbow'a doprawione U-dimnesion + skrzynia z kolejnym U-dimnesion i cała foczka w Dynamicie
driver jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[FFII] Rewelacja po przeglądzie Picia78 Serwis i gwarancja 110 20-11-09 13:41
[FFI] co na przeglądzie?? Malave Serwis i gwarancja 1 29-04-09 08:48
Przed zakupem, po przeglądzie w ASO jaarox Inne techniczne 4 11-06-08 20:22
[FFI] Wynik z analizatora po przeglądzie robgu Silnik i skrzynia 2 02-02-07 19:03
Po pierwszym przeglądzie FFII rusio_ Serwis i gwarancja 1 13-09-06 15:15

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u