Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 13-09-06, 21:03   #1
driver
Turysta
 
Avatar driver
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Foczkowo:)
Postów: 974
Domyślnie Przegląd foki - 2gi rok

Powrót z przegładu 2-giego po zeszłorocznym w Pleszewie gdzie było dużo uwag na temat tego serwisu jak i salonu postanowiłem wybrac się do Częstochowy.
Więc po przyjeździe Pan powypełniał papierki i zgłosiłem swoje uwagi na temat dolegliwości foki.Pan zapisał w 1 zdaniu ,gdzuie w zeszłym roku moje uwagi zostały zapisane wszystkie z dokładnością co dyktowałem.
Czas trawania przeglądu ponad 2 godzinki.
Teraz za jak i przeciw.
Po odbiorze auta gdzie został wymyty(wole sam wypolerowac foke niz te automyjki) i odkurzeniu podłogi jak i "lekkim" przetarciu tapicerki no i miłej obłudze to były pozytywy.
Przeciw uuu troszku jest,ale może jestem za bardzo wymagający albo trzeba wymagac jak na przegląd kosztujący ponad 600zł.
Przed wydaniem auta Pan poinformował,że klakosn nie działa ,kurde wracałem z Zakppca wczoraj i chodził jak ta lala.Chciałem wymienić a tu nie ma na serwisie takiej pierdoły jak klakson,który wczoraj jeszcze działał.
Karta wykazu przeglądu tragedia.1 strona wykazu bardzo ubogiego gdzie w zeszłym roku dostałem bardzo szczególowy wykaz co było zrobiobione i wymienione(oczywisice na fakturze miałem wypisane co i ile).
W Pleszewie na przeglądzie drzwi jak i uszczelki zostały zakonserwowane(nawet w karcie przeglądu było zaznaczone,że jest to sprawdozne jak i zakonserwowane) tu nic.
To tyle z moich na obecną chwilę spostrzeżeń.
Teraz z innej beczki ale fordowskiej.
W czasie czekania poszedłem zapytać jeśli chciałbym zmienić auto na nowe(głównie miałem na myśli wersję Platinium).Dostałem informację i Pan zaczał wyliczać ile jest warta moja foka.Spytał o radio.Powiedziałem,że jest markowe i z wysokiej półki na to on powiedxział,że w Platinium jest drogie radio za ponad 6000 i też z wysokiej półki.
Wymiękłem.Ja wiem,że trzeba zachwalać i polecać sprzet dedykowany do danego ayta no ale ku.. koleś chyba ma blade pojęcie na temat car-audio i sprzętu powiedziawszy mi,że to radio jest słabe jakościowo(noż ku... sorry ale musiałem sie uniesc bo mnie wytracl z rownowagi bredzac).

Ps.Teraz pytanie z innej beczki aczkolwiek fordowskiej.
CO mam zrobic z tym niedzialajacym klakosnem.
Niby jak to Pan powiexział napiecie jest wporzadku tylko klakson trzeba wymienic(a ja place za serwis ponad 600 stów) a on mi mówi,że w własnym zakresie można to wymienić

To są moje spostrzeżenia na chwile obecną.Prosze Was o poradę odnsośnie tego klaka i jeśli ktoś z Fkp lub blizszych pracuje w tym serwisie jak i salonie to nie chciałem urazic,ale ja wymagam profesjonalizmu i podejscia na poziomie zwłaszcza ze przeglad jest płatny i nie kosztuje 2 piw.Nie nawidze wazeliniarstwa jak i klamstwa wiec pisze prawde.
__________________


Troszkę Alpine, 2 kilo Rainbow'a doprawione U-dimnesion + skrzynia z kolejnym U-dimnesion i cała foczka w Dynamicie
driver jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[FFI] Kiera z foki przed liftingiem do foki po liftingu - ZO GaC Inne techniczne 16 26-06-07 13:24
[FFI] Przegląd - po 150.000 M.A.G. Serwis i gwarancja 9 12-07-06 04:34
Przegląd foki w ASO Forda GB :) Lukaszeczek Serwis i gwarancja 13 21-04-06 10:03
Przegląd FOKI Pasiu Serwis i gwarancja 14 24-02-06 09:33
Przegląd po 75.000 km PePe Serwis i gwarancja 28 15-01-05 11:32

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u