Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 25-11-08, 11:23   #1
krzynio
Turysta
 
Avatar krzynio
 
Zarejestrowany: May 2006
Skąd: Ruda śl.
Postów: 18
Domyślnie Jak mnie Autoboss w Chorzowie potraktował

Poniżej treść skargi jaką przesłałem do Forda która tłumaczy moje zdenerwowanie
Licząc z dużym zapasem jest to praca dla jednego mechanika na ok. 1 - 1,5 godziny maksymalnie

Dnia 29.10.08 umówiłem się telefonicznie na kontrolę mojego samochodu marki Ford Focus rocznik 2006.
Przekazałem telefonicznie że chodzi o zdiagnozowanie i ewentualną naprawę usterek jakie ujawnił się po upłynięciu gwarancji.
1. Narastający delikatny klekot podczas ruszania - sugerowałem aktualizację softu lub regulację zaworów
2. Dzwonienie w wydechu (od nowości) sugerowałem że może to być kwestia zaworów lub jakiejś luźnej osłony układu wydechowego
3. Sprawdzenie paska i rolki napinacza
4. regulacja zamka drzwi pasażera prawy tył

Zgodnie z umówioną datą pojawiłem się w dniu 05.11.08 o godzinie 16.00 i przekazałem samochód wraz ze zleceniem.
Po 2 godzinach oczekiwania pracownik Państwa serwisu powiadomił mnie że przez 2 godziny czasu Państwa serwis zdołał wymienić tylko koła i nie będzie robić nic więcej (mimo że serwis jest czynny jeszcze 3 godziny). Oczywiście nie było możliwości zostawienia samochodu bo Państwa serwis ma zajęte auta zastępcze na następne dwa tygodnie.
Dwie godziny zajęło serwisowi Państwa przełożenie kół gratuluję wyniku (może jakiś zespół wyścigowy warto by założyć).
Nie poinformowano mnie od razu że nie mają Państwo czasu na obsługiwanie klientów tylko trzymano mnie przez 2 godziny w nieświadomości.
Nie po to umawiam się z autoryzowanym serwisem na tydzień wcześniej żeby odejść z kwitkiem i zmarnować całe popołudnie przez Państwa ignorancję.
W obecnej chwili muszę wyjechać za granicę samochodem który nie jest w pełni sprawny.
Przykro mi to stwierdzić ale poczułem się jak intruz w Państwa firmie - dla którego szkoda czasu nawet żeby go poinformować że nie ma na co czekać.


Odpowiedz udzielona 25.11.08

Szanowny Panie,

Odpowiadając na Pana zgłoszenie uprzejmie informujemy, że skontaktowaliśmy się z serwisem Auto Boss w Chorzowie w celu uzyskania bliższych danych dotyczących obsługi.
Otrzymaliśmy informację, że umawiając się telefonicznie zgłosił Pan wymianę opon oraz stuki w zawieszeniu. W momencie stawienia się w serwisie, dodatkowo zgłosił Pan kolejne usterki. Doradca przekazał listę zastrzeżeń pracownikom warsztatu i otrzymał informację zwrotną, że serwis potrzebuje więcej czasu na sprawdzenie pojazdu w szerszym zakresie, i nie ma możliwości wykonania pełnej diagnostyki w uprzednio uzgodnionym czasie. Następny termin zaproponowano Panu za około tygodnia oraz zaoferowano Panu auto zastępcze.
W związku z powyższym nie widzimy podstaw do zastrzeżeń dotyczących pracy serwisu Auto Boss w Chorzowie.



No i jak mają ręce nie opaść.
__________________
Krzynio
krzynio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[ogólne] polecane serwisy w Chorzowie lub okolicy jag66 Serwis i gwarancja 7 25-11-09 20:47
[FF II] Pierwszy przegląd w AutoBoss Chorzów michas45 Serwis i gwarancja 0 01-06-08 16:37

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u