Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 05-11-06, 22:21   #1
Pendrzec
Turysta
Grupa: Łódź
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Ford Focus I
sedan
1.6 Zetec 100KM manual
2000
EL Łódź
Postów: 145
Domyślnie Po dlugiej walce z ASO wywalczylem, ale nie do konca

W koncu po 4 miesiacach odebralem swoja foczke z ASo Gonera po wymianie drzwi. Do tego polakierowali mi progi tylne (piaskowanie - co Pan z ASO chcial mi wcisnac, ze to eksploatacja) i w koncu (przy okazji wymiany drzwi z prawej strony) ustawili porzadnie drzwi prawe, tak jak powinny siedziec od nowosci, a nie jak bylo, czyli za bardzo wypuszczone i za wysoko 2 mm.

Ale, zeby nie bylo za wesolo, FORD blotnika nie zgodzil sie na gwarancji lakierowac, tak wiec walczyc bede dalej. Jutro ma byc przyszykowana odpowiedz Forda na pismie i ... do prawnikow lecem:]. Co z blotnikiem (kontura kola), a no w bylym ASo Auto-Jagel; w prezencie zakldali mi czujniki cofania przy kupnie bryki. Oczywiscie jakby to nie bylo u Fiorda 2 czujniki padly, wiec zderzak byl kilkakrotnie zdejmowany. W wyniku tego zderzak, a dokladniej jego rog "podwazyl" lakier, tak ze wlazla ruda. Odpowiedz Forda, to Auto-Jagiel powinien mi naprawic ta ruda. Dziwne, poniewaz myslalem, ze lakierujac poza ASO element strace gwarancje na blache. Mili Panowie przyznali mi racje i niestety na pytanie, jak Jagiel ma mi naprawic, zebym nie stracil gwarancji... Sa, bledne kolo

I do tego jeszcze musieli cos spieprzy**, bo jakby to nie bylo u Forda, jakis "mechanior" nie potrafil zalozyc oslonki (takie czarne cos w kacie przy oknie ---> jest tam regulacja lusterek), takze mi z lekka zwisa.

Reasumujac Panowie i Panie, mam juz serdecznie dosyc potyczek z Fordem, wykonywania telefonow do Wawy, gdzie, albo z centraliki wypad, albo zajety non stop numer itd... Ale odkrylem, trza dzwonic wszedzie i jak sie tylko zglosi ktos, TRUC DUPE, zeby ta osoba nas przelaczyla a nie ??? komputer???, znaczy ma przelaczyc recznie.

Na szczescie, albo i nie, narazie zakup nowego automobila nie wchodzi w gre, tak wiec nie mam problemu, co kupic. Bo szczerze mowiac poza Focusem2 to tylko corollka jako tako... (w tej "strefie cenowej i klasowej").

Wiem jedno, nigdy wiecej Forda:/
__________________
Ghia is the BEST
Pendrzec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[MK1] Hamulec - nie odbił do konca? hrodobert Opony, felgi, hamulce i zawieszenie 10 04-12-12 21:53

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u